w

Thoma z Genshin Impact. Styl gry, fabuła, wszystko co trzeba o nim wiedzieć

Thoma został oficjalnie pokazany podczas livestreamu 2.0. Co o nim wiemy?


Thoma to nowa, najprawdopodobniej czterogwiazdkowa postać z Inazumy. Przewidziane jest, że będzie on Pyro posiadaczem włóczni.

Wcześniej był znany pod kilkoma imionami – Touma, Tohama, Tohma czy Toemore. W streamie został pokazany sposób zapisu jego imienia, a najłatwiejszy sposób na jego zapamiętanie to Thomas bez litery S.

Data wydania

Niestety nie znamy jeszcze daty wydania włócznika. Wnioskując jednak, że znamy wszystkich bohaterów z Inazumy wychodzących w 2.0, to najwcześniejszą wersją, w której będzie mógł się pojawić, to wersja 2.1.

Styl gry

Z tego, co wiadomo, Thoma będzie użytkownikiem polearm i jego element to Pyro. Nie jest jednak potwierdzone, ile będzie miał gwiazdek, jednak przecieki mówią o postaci 4★. Niestety jego umiejętności również nie zostały jeszcze ujawnione.

Aktor głosowy

Znamy już japońskiego aktora głosowego Thomy – będzie to Masakazu Morita. Znamy go z anime takich jak Bleach, gdzie podkładał głos Kurosaki Ichigo, czy też Akatsuki no Yona, gdzie był Ki-ją.

Rola w fabule

Thoma jest Głównym Urzędnikiem (ang. Chief Retainer) klanu Kamisato, z którego pochodzi również Ayaka. Ma bliskie relacje z nią i jej rodzeństwem.

Podczas transmisji można było zauważyć, że Thoma ma blond włosy, co jest dziwne dla postaci z Inazumy. Może to sugerować, że jest imigrantem z Mondstadt lub innego narodu, gdzie ten kolor włosów jest bardziej powszechny.

Z pierwszej bety Genshin Impact wiemy, że Ayaka jest osobą o wysokim statusie. W swoich liniach głosowych mówi Thomie, aby natychmiast przyniósł jej parasol.

W późniejszych kwestiach Ayaki otrzymujemy fragmenty działań Toumy.

Organizowanie festiwali i ceremonii jest obowiązkiem Shabukyo i Kapłanek, a nasza handlarka fajerwerkami naprawdę wie, jak zbudować świetną atmosferę. Mimo to, tego lata postanowiłam nie prosić jej o nadzorowanie fajerwerków, ponieważ nie chcę, aby Thoma znowu przepraszał ekipy strażackie.

Z tego otrzymujemy kolejne potwierdzenie domysłu, że Thoma jest swego rodzaju opiekunem. Przeprasza za działanie, które nie jest winą Ayaki ani Yoimiyi. Być może działa jako łącznik z opinią publiczną Ayaki.

W innym wersie Ayaka mówi:

Thoma jest drogim mi przyjacielem. Zawsze podnosi mnie na duchu swoim pogodnym usposobieniem. W pewnym sensie myślę o nim jako o kolejnym bracie i pełnoprawnym członku klanu Kamisato.

To wyjaśnia, że ​​są blisko, ale nie w romantyczny sposób.

Thoma jest dojrzałym, życzliwym i spostrzegawczym towarzyszem Ayaki, którego pochodzenia nie znamy. Aby dowiedzieć się czegoś więcej, będziemy musieli poczekać na jego przybycie.

DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact