w

Aktualizacja Wolcen nie zadowoliła graczy, nadal jest mnóstwo błędów

Wolcen szturmem wdarł się na Steam, a popularność produkcji zdecydowanie przerosła jej twórców.


Wolcen najprościej porównać do marki Diablo. Widać, jak bardzo gracze czekają na tego typu gry, skoro na Steamie w jednym momencie było ponad 127 tysięcy graczy.

Masowe błędy i problemy spowodowały, że gra była niedostępna przez ponad 2 dni. Mocno zirytowało to graczy, którzy wydali około 142 złotych na premierę.

Aktualizacja nie pomogła?

Po ponad dwóch dniach przywrócono serwery i wprowadzono liczne poprawki. Finalnie jednak okazało się, że nie udało się wyeliminować licznych exploitów. Gracze nadal mogą poprawiać swoje statystyki za pomocą chociażby Cheat Engine.

Mam wrażenie, że twórcy nie podołali takiej popularności. Błędy zdarzają się wszędzie, ale podatność na Cheat Engine w grze online? Mamy 2005 rok, czy jak? – komentują użytkownicy Reddita.

Developerzy stoją przez bardzo trudnym zadaniem. W sumie kilkadziesiąt osób będzie pracować teraz dzień i noc, by wyeliminować te najgorsze błędy i sprawić, by ich gra nie została zupełnie zakopana.

Gra zbiera bardzo mieszane opinie, z jednej strony jest czymś nowym, co ma wiele potencjału, z drugiej ilość glitchów i błędów uniemożliwia normalne granie. Nadal można zmieniać sobie statystyki zewnętrznymi programami, czy kopiować przedmioty w ekwipunku.

DołączObserwuj
Więcej z Gry