w

Blizzard zakazał mu golić swojego wąsa. Gdyby to zrobił, przestałby pełnić rolę hosta

Blizzard miał i być może nadal ma naprawdę dziwne zasady, jeżeli chodzi o prowadzenie działalności.


Rich ma za sobą dość bolesne dla niego rozstanie z Blizzardem. Wiele osób pewnie nie będzie go kojarzyć, ale był hostem i komentatorem turniejów WoWa i CODa dla Blizzarda. W 2019 roku został zwolniony, ale z perspektywy czasu raczej nie narzeka.

Podczas jednego ze streamów pojawił się temat jego wąsa. Richard wówczas zarzucił ciekawostką, że w czasach, gdy pracował dla Blizzarda, jego szefowie nie pozwalali mu go zgolić pod groźbą przestania bycia hostem.

Gdy myślisz, że w Blizzardzie nie może być już dziwniej

Reklama

Wielu organizatorów turniejów, czy eventów narzuca swoim pracownikom pewne standardy, ale bardziej dotyczy to formalnego ubioru, czasem kolorystyki garnituru, sukienki (by te pasowały do eventu). Nie zdarzyło się jednak, by ktoś wprost zakazywał, lub jak w tym przypadku nakazywał komuś sposób, w jaki ma wyglądać. Aż tu wchodzi Blizzard.

Z tego, co mówi Rich, jego szef zabronił mu się golić mówiąc, że jeżeli to zrobi, to nie stanie już przed kamerą.

Video

Warto wspomnieć, że według Richa, ten został zwolniony bezpośrednio przez krytykowanie poczynań Blizzarda. Ludzie teraz się śmieją, że tak naprawdę pewnie chodziło właśnie o możliwość zgolenia zarostu.

Poczynania Blizzarda niekiedy trudno sensownie skomentować. Deweloperzy na pewno się starają, artyści robią co mogą, ale szefowie, ilość biurokracji jest niekiedy naprawdę przytłaczająca.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry