w

Kiedy premiera The Last of Us 2? Oficjalnie potwierdzono nową datę

Po wczorajszym przecieku, w którym zamieszczono w sieci filmiki z kluczowymi scenami fabularnymi The Last of Us 2, deweloperzy ogłosili nowa datę premiery.


The Last of Us 2, jest murowanym hitem. Nie ma do tego żadnych wątpliwości, a społeczność graczy z niecierpliwością czekała na datę premiery. Po pierwszej zmianie i przeniesieniu daty na 29.05.2020 wybuchła pandemia i autorzy byli zmuszeni po raz drugi przesunąć wielki start na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Jednak wczoraj doszło do kuriozalnej sytuacji, gdy ktoś zdradził bardzo dużą część fabuły nadchodzącej gry. Autorzy zostali postawieni pod ścianą i ogłosili nową datę premiery.

19.06.2020 wielki dzień dla fanów serii

19 czerwca gracze będą mieli możliwość przeżyć nowe przygody Joela i Ellie i jak zapewniają twórcy, bez różnicy, co zobaczyliśmy i słyszeliśmy, będzie warto zagrać i raz jeszcze zanurzyć się w tej historii.

Bez dwóch zdań, ujawnienie kluczowych scen przed premierą to cios dla twórców, ale przede wszystkim dla fanów, którzy coś bezpowrotnie stracili. Niemniej jednak, to tylko kilka elementów ogromnej fabuły, zatem z pewnością nie raz zostaniemy jeszcze zaskoczeni.

DołączObserwuj
Więcej z Gry