w

L.A. Noire 2 nadchodzi? Przeciek z wytwórni muzycznej zdradził zamiary Rockstara

Reklama

Już wkrótce możemy spodziewać się zapowiedzi L.A. Noire 2. Przeciek z wytwórni muzycznej.

Reklama

W ostatnim czasie bardzo dużo przecieków możemy zaobserwować z Rockstar Games. Ciągle otrzymujemy nowe doniesienia na temat Grand Theft Auto VI, a także mogliśmy już usłyszeć o prawdopodobnej kontynuacji Bully. Dziś dowiedzieliśmy się o przecieku dotyczącym L.A. Noire 2. W tym przypadku zawiodła jedna z wytwórni muzycznych, która przypadkiem spowodowała opublikowanie jednego z utworów mającego znaleźć się w drugiej części detektywistycznego tytułu.

Jednemu z członków społeczności udało się zapisać zrzut ekranu tego przecieku.

Serwis YouTube automatycznie utworzył temat „L.A Noire Part Two” i opublikował na nim znaną na całym świecie piosenkę „Break My Stride”. Zapewne cała sytuacja wynikła z błędu wytwórni. Mimo, iż utwór wraz z tematem został usunięty w dość szybkim czasie, to jeden z użytkowników zdążył wykonać zrzut ekranu.

Prawdopodobnie już wkrótce będziemy mogli poinformować o oficjalnej zapowiedzi L.A. Noire 2. Godnym uwagi jest fakt, iż w ostatnim czasie Rockstar Games zdaje się planować coraz więcej dużych produkcji. Być może w najbliższej przyszłości zaskoczy nas czymś jeszcze…

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry