PewDiePie drwi sobie z YouTuberów, którzy nagrywają filmy na temat panującej w ostatnim czasie choroby

Rozrywka

Reklama

PewDiePie skomentował twórczość wielu YouTuberów z ostatniego czasu.

Reklama


W ostatnim czasie sporą część „karty na czasie” na YouTubie wypełniają filmy „medyczno-edukacyjne”. Nagrania te mają edukować ludzi w temacie panującego na świecie zagrożenia. Godnym uwagi jest fakt, iż większość tych filmów jest tworzona przez osoby, które nie mają większego pojęcia na tematy medyczne, a ich głównym celem jest zarabianie.

YouTuber w ostrych słowach wyraził swoją opinię na temat ostatniej sytuacji na YouTubie.

PewDiePie ostro skomentował sytuację panującą na amerykańskim serwisie. w dość ostry sposób. YouTuber najpierw dość sarkastycznie wyznał, że lubi wszystkie filmy pojawiające się w ostatnim czasie na temat panującego obecnie niebezpieczeństwa. Zaraz po tym dodał – Wszyscy zaczynają je od słów – „nie jestem ekspertem”. Naprawdę? No, nie pie**ol, że nie jesteś ekspertem (…) Pełną wypowiedź popularnego streamera można zobaczyć poniżej.

Z pewnością wielu osobom napływ tak wielu filmów tworzonych na wiadomy temat, natomiast pozbawionych większej wartości merytorycznej, wydaje się bardzo irytująca. Niewątpliwie jest to gorący temat i nie powinien pozostawać bez echa, jednak strefę edukacyjną powinniśmy pozostawić ekspertom.

Reklama
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej