Microsoft wycofuje się z popularnej promocji na Xbox Game Pass Ultimate, z której korzystali Polacy

Gry

Reklama

Większość Polaków albo kombinowała z VPN-ami i to się zapewne nie zmieni, albo lecieli na promocji, która dawała dostęp za kilka złotych.


XGP za 4 złote było świetną promocją, która zadziałała tak, jak miała, czyli przyzwyczaiła ludzi do posiadania Xbox Game Passa za śmieszne pieniądze. Wiadomo było, że to kiedyś się skończy i ten moment właśnie nadszedł.

Korzystał z tego cały świat, bowiem normalnie promka była po prostu dostępem za 1 USD. Początkowo ludzie myśleli, że zniknięcie tej oferty to błąd, natomiast niestety nim nie jest.

Microsoft wycofuje się z promocji XGP za 4 złote

Reklama

Ostatecznie potwierdzenie rezygnacji z promocji przyszło zza granicy. Niestety nie ma niczego w zamian i wygląda na to, że nie będzie. Może się pojawi coś typowo dla nowych osób albo po prostu trzeba będzie dalej kombinować ze sposobami wykorzystującymi VPN.

Reklama

Koniec promocji był oczywisty, natomiast przyszedł dość niespodziewanie i to w tym jest cały problem. Tuż przed nowym miesiącem wiele osób straci Xbox Game Pass i albo będzie musiało się z tym pogodzić, albo szukać sposobów na jego kupienie po mniejszej cenie. Jest też naturalnie najprostsza i najdroższa ścieżka, czyli kupienie Passa po regularnej cenie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej