w

Nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Darmowa aktualizacja grafiki i możliwość zakupu na konsole nowej generacji

Reklama

Wiedźmin 3: Dziki Gon z jeszcze lepszą grafiką, stworzony z myślą o komputerach i konsolach nowej generacji.

Reklama

CD Projekt poinformował fanów Geralta z Rivii, o pracach nad nową odsłoną kultowej i znanej na całym świecie gry na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Według społeczności deweloper po raz kolejny udowadnia, że nie pragnie pieniędzy, albowiem aktualizacja będzie darmowa.

Nowa edycja, kultowej gry

Pomimo tego, iż gra została wydana ponad 5 lat temu, grafika w najnowszej części zmagań Geralta z Rivii jest naprawdę świetna i wygląda lepiej niż w wielu współczesnych tytułach. Okazuje się jednak, że Redzi planują znaczącą ją poprawić i wprowadzić w dużej aktualizacji, która prawdopodobnie będzie miała miejsce pod koniec roku lub na początku 2021.

Jak podaje oficjalna strona Wiedźmina 3, wszyscy posiadający grę do tej pory, będą mogli pobrać patch całkowicie za darmo.

Pracujemy nad edycją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przeznaczoną na konsole i komputery nowej generacji!

Stworzona z myślą o najnowocześniejszym sprzęcie do gier, edycja zawierać będzie grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, oba dodatki oraz komplet wydanych DLC. Całość rozbudowana zostanie o szereg usprawnień wizualnych oraz technicznych, m.in. wsparcie ray tracingu oraz szybsze czasy ładowania gry.

Nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi do sprzedaży na PC, Xbox Series X i PlayStation 5, a dotychczasowi posiadacze gry na PC, Xbox One i PlayStation 4 będą mogli skorzystać z ulepszeń dzięki darmowej aktualizacji.

Darmowe „ulepszenie” posiadanej już kopii bardzo spodobało się graczom i pokazuje, że studio nie chce obciążać kieszeni fanów dodatkowymi kosztami. Zapewne jest to dobry krok i deweloper może znów sporo zarobić na znanej na całym świecie, jednej z najlepszych gier dekady. Być może o Wiedźminie znów będzie bardzo głośno, ale na to musimy trochę poczekać.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry