w ,

Ciri z Wiedźmina 3 w świecie Cyberpunka 2077? Genialny Cosplay Jaskółki

ghostieemuffinncosplay / CD Projekt Red

Jak wyglądałaby Ciri w świecie Cyberpunk 2077?


Utalentowana cosplayerka postanowiła przenieść Ciri z Wiedźmina 3 od CD Projekt Red do innej gry tego samego dewelopera — Cyberpunk 2077. Standardowy i każdemu znany wygląd postaci został poprawiony, tak aby oddawał futurystyczny charakter Night City.

Jaskółka w Night City

W trzeciej odsłonie Wiedźmina od Redów wcielamy się w Geralta z Rivii poszukującego adoptowanej córki, która została mu przeznaczona za sprawą prawa niespodzianki. W trakcie gry dowiadujemy się, że Zireael potrafi podróżować pomiędzy światami i w pewnym momencie trafiła do świata Cyberpunka 2077. Możemy o tym usłyszeć pod koniec gry, kiedy nareszcie odnajdujemy zaginioną Ciri.

Zagraniczna Cosplayerka o pseudonimie ghostieemuffinncosplay postanowiła połączyć obie serie i zaprezentowała fanom, jak mogło wyglądać dziecko niespodzianka kilkaset lat później.

Oprócz świetnie dopasowanego i oddającego klimat czarnego, skórzanego stroju Ciri dzierży dwa pistolety zamiast miecza. Warto również zwrócić uwagę graffiti w tle, które często jest spotykane na ulicach Night City.

Według wielu teorii graczy Ciri ma pojawić się jako Easter Egg w Cyerpunk 2077, którego premiera szacowana jest aktualnie na 19 listopada. Informacja ta jednak nie jest potwierdzona i graczom pozostaje czekać, aby przekonać się o tym osobiście.

DołączObserwuj
Więcej z Cosplay