w

Pewien znak czasów. Valve oficjalnie zmienia na Steamie podpis pod Team Fortress 2

Co dokładnie zmieniło się w jednej z grafik Team Fortressa 2?


O Team Fortress 2 jest w ostatnim czasie stosunkowo głośno. Sporą zasługą jest 15 rocznica gry, którą gra obchodziła 10 października. Dla wielu graczy była to pierwsza produkcja z gatunku FPS i z tego powodu odczuwają ogromny sentyment do gry Valve. Team Fortress mimo swojego wieku dalej cieszy się sporą popularnością – wciąż znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych gier na całym Steamie.

W dniu urodzin do gry trafiła jedna zmiana, której spora część fanów mogła nie zauważyć. Zmieniona została jedna z grafik na platformie, a gracze, którzy to zauważyli, zaczęli żartować z poprawki. Czym dokładnie różni się banner, który można było znaleźć na Steamie?

Zmiana banneru TF2

Fani Team Fortressa 2 zauważyli, że jeden z bannerów, przestawiających nazwę gry oraz bohaterów, w których może wcielić się gracz, został nieco zmieniony. Z grafiki usunięto cytat, który pochodził z jednego z artykułów PC Gamera.

Najlepsza rozrywka, jakiej możesz doświadczyć online.

Komentujący zmianę fani żartobliwie pisali, że rozgrywka nigdy nie będzie już tak zabawna, jak dotychczas. Zwrócono jednak uwagę na to, że poprawka została najprawdopodobniej wymuszona przez zmianę regulaminu sklepu. Pojawiła się w nim wzmianka, która zabrania umieszczania na zasobach graficznych ocen ze steam lub zewnętrznych źródeł informacyjnych.

Zawartość miniatur z bazowymi zasobami graficznymi jest ograniczona do grafiki gry, nazwy gry i jakiegokolwiek oficjalnego podtytułu. Dla jasności, oznacza to:

  • Żadnych ocen wszelkiego rodzaju, włączając w to oceny na Steam lub z zewnętrznych źródeł informacyjnych.

Poprawka nie powinna w żaden sposób odbić się na rozgrywce, a jej wydanie, które zbiegło się z czasem z 15. urodzinami gry, jest po prostu ciekawym przypadkiem.

DołączObserwuj
Więcej z Gry