w

Blizzard przeprasza za premierę Overwatch 2 i rozdaje graczom darmowego skina i inne bonusy

Blizzard przyznaje, że premiera Overwatch 2 była naprawdę wymagająca. Deweloperzy postanowili w pewien sposób wynagrodzić graczom ich cierpliwość.


Wszyscy gracze Overwatcha doskonale wiedzą, jak wyglądała premiera „dwójki”. Dlatego też Blizzard postanowił zrobić coś nietypowego, przynajmniej jak na twórców OW. W podziękowaniu za cierpliwość i w ramach przeprosin udostępniono darmowe bonusy dla wszystkich, którzy za jakiś czas zalogują się do gry.

Do odebrania będzie zawieszka do broni, podwójny XP i co najważniejsze, darmowa skórka do Żniwiarza. Warto się zainteresować, bowiem nie trzeba będzie robić nic poza zalogowaniem się.

Jak odebrać bonusy?

Odebranie tych trzech rzeczy będzie banalnie proste. Wystarczy się zalogować w terminie od 25 października 2022 roku.

Na pewno jest to dobry kierunek, z którego korzystają już od dawna inne produkcje. Dzięki temu gracze są bardziej usatysfakcjonowani, choć wiadomo, że jedna skórka niewiele zmieni. Jeżeli chodzi o wygląd:

Darmowa zawieszka do broni jest w kształcie klasycznej apteczki:

Oczywiście należy się spodziewać, że Blizzard nadal będzie aktualizował Overwatch 2, wprowadzał potrzebne bugfixy etc. Obecnie jest całkiem nieźle, jeżeli chodzi o częstotliwość i skuteczność update’ów.

DołączObserwuj
Więcej z Overwatch