w

Streamerka Twitch pokonała ostatniego bossa w Dark Souls 3 na macie do tańczenia z postacią na 1 poziomie

Streamerka Twitch, Luality, pokonała ostatniego bossa w Dark Souls 3 na podkładce tanecznej. Co ciekawe, zrobiła to z postacią na pierwszym poziomie.


Seria Dark Souls jest powszechnie znana, jako gra trudna do przejścia. Użytkownicy korzystający ze zwykłych kontrolerów czy też myszy lub klawiatury nie mieli łatwo i zdawałoby się, że tytuł będzie hardkorowo trudny na podkładce tanecznej. Luality na jednej ze swojej transmisji udowodniła, że tak nie jest. Pokonała ostatniego z bossów w grze postacią na pierwszym poziomie.

Niesamowity wyczyn streamerki na footpadzie

Luality jest już doświadczona w korzystaniu z podkładki tanecznej, gdyż za jej pośrednictwem gra już w Dark Souls od ponad roku. Warto dodać, że streamerka w przeszłości pokonała już Darkeater Midir z DLC zatytułowanym Ringed City. Smok to opcjonalna walka z bossem, która według wielu graczy uważana jest za zdecydowanie trudniejszą, niż Soul of Cinder, dlatego nie dziwi za bardzo fakt, iż Luality uporała się z nią bez większych problemów.

Społeczność nie może się doczekać kolejnego wyzwania, jakie podejmie streamerka na swoim footpadzie. Jej umiejętności są naprawdę imponujące i ściągają na transmisje niemałą ilość widzów.

DołączObserwuj
Więcej z Gry