w

The Witcher: Monster Slayer, wszystko co trzeba wiedzieć o Pokemon GO w świecie Wiedźmina

CDP poinformowało o bardzo ciekawym projekcie, czyli czymś w rodzaju Pokemon GO, ale w świecie Wiedźmina.


CD Projekt będzie chciało powalczyć o graczy mobilnych, ale na swoich zasadach. W związku z tym należy oczekiwać czegoś naprawdę ciekawego. Może nie niesamowitych przygód, ale na pewno produkcji, która będzie w stanie konkurować z obecnym na rynku Pokemon GO.

Cały pomysł jest bardzo podobny. The Witcher: Monster Slayer to produkcja AR, oparta o rozszerzoną rzeczywistość.

The Witcher: Monster Slayer – data premiery, urządzenia i więcej

The Witcher: Monster Slayer ma być dostępne tak samo na urządzeniach z Androidem, jak iOS. Data premiery póki co jest jedną, wielką zagadką, natomiast ma zostać ujawniona jeszcze w 2020 roku. Wszystkich informacji, które póki co są dostępne dowiadujemy się tak naprawdę ze zwiastuna i oficjalnej strony.

Video

Czy gra będzie hitem? Póki co zupełnie nie wiadomo. Opisy i pierwsze zdjęcia są naprawdę ciekawe, natomiast jak pokazała produkcja Harrego Pottera o tytule Wizards Unite, stworzenie tego typu gry nie jest wcale takie proste.

Trzeba naprawdę dobrze pokombinować nie tylko z mechanikami, ale także fabułą, czy nowymi funkcjami, jakich nie ma w Pokemon GO. CDP na pewno umie opowiadać ciekawe historie i motywować graczy do eksploracji świata, więc może to być naprawdę ciekawa pozycja.

DołączObserwuj
Więcej z Gry