w

Wskazówka odnośnie Bully 2 ujawniona w nowej grafice Rockstara. Gra faktycznie powstaje?

fot. Rockstar Games

Bully 2 coraz bliżej? Rockstar zdaje się podrzucać społeczności wskazówki


Bully jest na rynku gier komputerowych istnym klasykiem. Nie dziwi więc fakt, że po niespełna 14 latach od wydania jej pierwszej części, społeczność graczy chciałaby mieć okazję zagrać i w drugą.  Deweloperzy Rockstara oficjalnie jeszcze nie ogłosili, że kontynuacja Bully miałaby powstać, lecz wydaje się dawać fanom produkcji coraz więcej wskazówek.

Jak wygląda ostatnia wskazówka od Rockstara?

Jedną z ostatnich wskazówek wydaje się być aktualizacja tła oficjalnej strony internetowej Rockstara, która wielu graczom przypomina pewnego rodzaju zapowiedź Bully 2. Takie działanie ze strony dewelopera jest bardzo możliwe, ponieważ Rockstar w przypadku innych tytułów podrzucał już społeczności niewielkie wskazówki i przesłanki sugerujące nadejście kolejnej produkcji.

Na udostępnionej grafice widzimy nieco zaszyty napis, naokoło oficjalnego loga:

“Killing dreams, murdering hope, fighting the righteous, and bullying the weak. Why don’t you tell me what went wrong?”

Co może być oczywistym nawiązaniem do tytuły Bully, szczególnie ostatnie “bullying the weak”.

Niestety nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle można się spodziewać drugiej części tej klasycznej produkcji. Taka mała podpowiedź może jednak świadczyć o trwających pracach nad Bully 2. Przypomnijmy, że Take-Two potwierdziło, że planuje wydać dwa duże tytuły na przestrzeni kolejnych kilku miesięcy.

Najlepszym scenariuszem byłoby oczywiście GTA 6 i Bully 2, choć te gry wzajemnie mogłyby być dla siebie konkurencją i wypuszczenie ich tego samego roku nie miałoby zbyt wiele sensu.

DołączObserwuj
Więcej z Gry