w

Riot Games zmieniło opis profilu Valorant. Oznacza liczbę dni do ogłoszenia beta testów?

Reklama

Trzy ukośniki w opisie Valoranta na Twitterze oznaczają liczbę dni do beta-testów najnowszej produkcji Riot Games?

Reklama

Oficjalny profil Valorant na Twitterze jest coraz bardziej popularny. Obecnie obserwuje go już przeszło 14,5 tysiąca osób. Deweloperzy Riot Games chcą wzbudzić w swojej społeczności coraz większe zainteresowanie tytułem, dlatego przekazują mnóstwo niebezpośrednich informacji. Jedną z nich jest zmiana opisu profilu na trzy ukośniki.

Profil Valoranta na Twitterze przekazuje społeczności ukrytą informację?

Według wielu opinii trzy ukośniki w opisie profilu na Twitterze oznaczają liczbę dni do dużego wydarzenia dotyczącego Valorant. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi, jednak bardzo możliwe, iż twórcy będą odliczać w ten sposób doby, pozostałe do ogłoszenia beta-testów produkcji.

Słuszność powyższej teorii zostanie zweryfikowana już w ciągu najbliższych dni. Istnieje kilka różnych teorii odnośnie tajemniczych znaków, natomiast ta wydaje się mieć najwięcej sensu.

ZOBACZ – Valorant beta: Kiedy i jak się zapisać do nowego FPS od Riot Games?

Pokrywa się również z datą – 2 marca. To właśnie ta liczba widnieje na wszystkich grafikach promocyjnych, to o niej mówili streamerzy i to ją potwierdzali pracownicy Riotu na Discordzie. Przypomnijmy, że beta według osób, które miały przyjemność testowania Valorant miała by być zaplanowana na 4 marca, czyli dwa dni później.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant