w

Wyciek Xboxa Series X wreszcie ujawnia datę premiery i cenę nowej konsoli Microsoftu

Znamy datę premiery konsoli od Microsoftu oraz wiemy ile będzie trzeba za nią zapłacić.


Konsole Xbox nowej generacji zostaną wydane na całym świecie już 10 listopada. Poinformowali o tym zaufani znawcy Microsoftu – Jez Corden i Zac Brown. Podstawowy Xbox Series S, który dopiero co pojawił się w Internecie, dzięki wczesnej promocji będzie kosztować $299, czyli około 1120 złotych.

W tym samym czasie wydana zostanie również o wiele potężniejszy sprzęt, a mowa tu oczywiście o Xbox Series X, który będzie dostępny w cenie ok. 1880 zł.

Co jeszcze wiadomo z przecieku?

Data premiery oraz ceny obu urządzeń wyciekły zaledwie parę godzin po tym, jak Microsoft zaprezentowało Series S. Tańszy sprzęt jest mniejszy, niż jej mocniejszy brat i będzie biały.

Windows Central przechyla serię S, jako „mniej-więcej tak potężną”, jak Xbox One X i zasugerowała, iż będzie nastawiona na monitory 1080p.

Według pewnych źródeł obie konsole będą miały opcję finansowania Xbox All Access w wysokości $25/miesięcznie. Usługa obejmować będzie Xbox Live i dostęp do ogromnego katalogu tytułów Xbox Game Pass.

Video

Oczywiście póki co są to tylko przecieki, jednak Microsoft zapewne potwierdzi powyższe informacje podczas wydarzenia w Tokio, które będzie miało miejsce 24 września.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Gry