w

Harry Potter Wizards Unite genialnie przyjęte przez graczy. To nowe Pokemon Go?

Nowy tytuł Niantic jest już dostępny praktycznie na całym świecie i zbiera bardzo, ale to bardzo dobre opinie.


To dopiero kilkadziesiąt godzin po premierze, a Harry Potter Wizards Unite już teraz jest wielkim hitem. Społeczność rośnie bardzo szybko, a w serwisach wideo pojawia się masa nowych twórców, którzy próbują swoich sił z kanałem.

Czy ma szansę prześcignąć Pokemon Go?

Pokemon Go jest na rynku od naprawdę długiego czasu. Gra ma swoją zżytą społeczność, która dokładnie wie, czego spodziewać się po przyszłości produkcji. Ludzie się przyzwyczaili do zbierania Pokemonów, w końcu była to pierwsza gra tego typu, pozwalająca na bieganie po mieście i poszukanie poksów.

Wizards Unite to teoretyznie coś podobnego, natomiast cała produkcja została o wiele bardziej rozbudowana. Jest więcej aktywności, przedmiotów, możliwości. Niantic wzięło najlepsze cechy Pokemon Go i umieściło je właśnie w Harrym Potterze.

POPULARNOŚĆ POKEMON GO W OSTATNICH 12 MIESIĄCACH

Jak widzicie, zainteresowanie Pokemon Go jest stałe i raczej się bardzo nie zmienia. Jeżeli Niantic uda się wystarczająca rozreklamować Harrego Pottera, to istnieje duża szansa na przejście społeczności do nowej produkcji. Natomiast zajmie to dłuższą chwilę, a sam proces będzie bardzo stopniowy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter: Wizards Unite