w

Kolejny event w Wizards Unite. Fantastyczna flora i fauna powróci dla wszystkich!

NIANTIC

Zgodnie z naszymi informacjami, niedługo zostanie przywrócony pierwszy event, jaki odbył się w Harry Potter Wizards Unite!


Przez ostatnie kilka miesięcy trwała zamknięta beta Wizards Unite tylko dla mieszkańców Australii i Nowej Zelandii. To oni mogli jako pierwsi testować najnowszą produkcję Niantic.

To właśnie w tym okresie odbyło się pierwsze wydarzenie specjalne. Wczoraj informowaliśmy, że event może powrócić już dla wszystkich graczy i faktycznie!

Fantastyczna flora i fauna w Harry Potter Wizards Unite

Dzisiaj wchodząc do gry, do zakładki z wydarzeniami specjalnymi możecie zobaczyć zapowiedź kolejnego już eventu (po dzisiejszym). Całość nazywa się Fantastyczna flora i fauna.

FANTASTYCZNA FLORA I FAUNA W HARRY POTTER WIZARDS UNITE

Do wydarzenia zostały 4 dni i 12 godzin. Dzisiaj mamy 29 czerwca, za 4 dni będzie 3 lipca. Czyli event zacznie się w najbliższą środę w godzinach popołudniowych.

Katastrofa zaburzyła równowagę Zakazanego Lasu. Podaj Hagridowi pomocną dłoń i pomóż mu przywrócić zaginioną florę i faunę lasu na jej miejsce.

Tego wypu wydarzenia mają pojawiać się regularnie w Wizards Unite. Przypominamy, że już dzisiaj zaczyna się inne specjalne wydarzenie ze stanem wyjątkowym. Oby takich eventów było coraz więcej, mamy nadzieję, że zmotywuje to społeczność do grania!

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter: Wizards Unite