w

Kolejny event w Wizards Unite. Fantastyczna flora i fauna powróci dla wszystkich!

Reklama

Zgodnie z naszymi informacjami, niedługo zostanie przywrócony pierwszy event, jaki odbył się w Harry Potter Wizards Unite!

Reklama

Przez ostatnie kilka miesięcy trwała zamknięta beta Wizards Unite tylko dla mieszkańców Australii i Nowej Zelandii. To oni mogli jako pierwsi testować najnowszą produkcję Niantic.

To właśnie w tym okresie odbyło się pierwsze wydarzenie specjalne. Wczoraj informowaliśmy, że event może powrócić już dla wszystkich graczy i faktycznie!

Fantastyczna flora i fauna w Harry Potter Wizards Unite

Dzisiaj wchodząc do gry, do zakładki z wydarzeniami specjalnymi możecie zobaczyć zapowiedź kolejnego już eventu (po dzisiejszym). Całość nazywa się Fantastyczna flora i fauna.

FANTASTYCZNA FLORA I FAUNA W HARRY POTTER WIZARDS UNITE

Do wydarzenia zostały 4 dni i 12 godzin. Dzisiaj mamy 29 czerwca, za 4 dni będzie 3 lipca. Czyli event zacznie się w najbliższą środę w godzinach popołudniowych.

Katastrofa zaburzyła równowagę Zakazanego Lasu. Podaj Hagridowi pomocną dłoń i pomóż mu przywrócić zaginioną florę i faunę lasu na jej miejsce.

Tego wypu wydarzenia mają pojawiać się regularnie w Wizards Unite. Przypominamy, że już dzisiaj zaczyna się inne specjalne wydarzenie ze stanem wyjątkowym. Oby takich eventów było coraz więcej, mamy nadzieję, że zmotywuje to społeczność do grania!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter: Wizards Unite