w

Harry Potter Wizards Unite nowym Pokemon Go! Oto dlaczego warto się zainteresować!

Nowy tytuł Niantic wkrótce znajdzie się na telefonach graczy na całym świecie. Tym razem studio postanowiło przenieść nas do świata Harrrego Pottera.


Po ogromnym sukcesie Pokemon Go przyszedł czas na zupełnie nowe uniwersum. Niantic pochyla się nad tematyką Harrego Pottera i ma zamiar dostarczyć nam masy wrażeń podczas szukania kolejnych zaginionych przedmiotów, ważenia eliksirów czy pokonywania kolejnych przeciwników.

Dlaczego warto się zainteresować?

Jeżeli lubiliście Pokemon Go, to w Wizards Unite poczujecie się, jak w domu. Gra działa na identycznej zasadzie. Jest oczywiście masa różnic, ale trzon rozgrywki jest taki sam.

Korzystając z naszego telefonu przemierzamy świat, w którym możemy napotkać przeróżne stwory i przedmioty. Jest tu wiele mechanik podobnych do Pokemon Go. Różni się to wszystko mechaniką, natomiast znajdziecie tutaj wiele cech wspólnych.

Wiele połączeń z Pokemon Go

Napa została kompletnie zmieniona, ale ponownie. Jeżeli graliście Pokemon Go, to jej ogarnięcie zajmie Wam 5 minut. Tak to obecnie wygląda:

@Pan Wojtek

Jak widzicie, mamy tutaj pewien rodzaj chatek. Są to oczywiście Pokestopy. W niektórych miejscach można dostrzec także odpowiedniki Pokemonów. Tutaj zostały nazwane jako Nieznajdźki.

Kiedy to wyjdzie?

Obecnie gra jest testowana w Australii oraz Nowej Zelandii. Niektórzy mogą już spokojnie w nią grać. Niantic nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery, natomiast wszyscy spodziewają się jej w okolicach lata.

DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter: Wizards Unite