w

Walka w Harry Potter Wizard Unite – Tak wygląda!

Harry Pottter Wizards Unite już niedługo znajdzie się na Waszych telefonach. Czas przyjrzeć się temu, jak wygląda walka.


Oprócz standardowego poszukiwania zaginionych przedmiotów, w Harrym Potterze na telefon będziemy musieli czasem powalczyć. Sposób walki różni się od tego, który znamy z Pokemon Go i według wielu osób jest po to bardziej wymagające.

Fortece w Harry Potter Wizard Unite

W HP znajdziemy tzw. Fortece, w których przyjdzie nam walczyć z najpotężniejszymi zgubami.

To tutaj będziemy toczyć najtrudniejsze pojedynki. Fortece są takimi bardzo dużymi budynkami, odznaczającymi się na tle pozostałych. Bardzo łatwo je rozpoznać na mapie.

Walka w Harry Potter Wizards Unite

Sama walka dzieli się na dwa elementy. Podobnie, jak przy łapaniu nieznajdziek, tutaj również wykonujemy magiczne zaklęcia, odtwarzając podane kształty. Mamy tutaj jednak jeszcze jeden element.

Widzicie tutaj przykładową walkę z Chochlikiem kornwalijskim. Jak widzicie, na samym Chochliku pojawia się okrąg z gwiazdką w środku. Naszym zadaniem jest nakierowanie naszego, szarego kółka i przytrzymanie go na Chochliku.

Zadanie z pozoru łatwe, akurat przy tym przeciwniku stanowi nie lada wyzwanie. Chochlik jest naprawdę szybki i potrzebujemy kilku prób, by zapełnić cały okrąg.

Obrona w Harry Potter Wizards Unite

Gdy sztuka złapania przeciwnika nam się nie powiedzie, ten może wykonać swój atak. Wtedy musimy się bronić za pomocą zaklęcia Protego.

Walka jest całkiem przyjemna, choć przy niektórych przeciwnikach może sprawić trudności. Większość z pojedynków będziemy jednak wygrywali bez większego problemu.

Ostatecznie musimy albo wykonać swoje zaklęcie, albo podążać za okręgiem. Po naszym zaklęciu, przeciwnik może użyć swojego ataku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Harry Potter: Wizards Unite