w

Błąd, który tak spodobał się graczom Minecrafta, że ci proszą Mojang o zostawienie tego

Zazwyczaj błędy w Minecrafcie są irytujące, ten jednak wydał się graczom na tyle zabawny, że ci proszą o jego zostawienie.


Minecraft boryka się z wieloma różnymi problemami w postaci bugów i nie jest to nic dziwnego. Przy tak dużej ilości zawartości niemożliwym jest, by produkcja ta była wolna od wszelkich błędów. I choć część z nich jest niesamowicie irytująca, to są też takie, jak ten.

Jeden z użytkowników Reddita o pokazał, co robi Axolotl w nowym Snapshocie, graczom na tyle się to spodobało, że proszą deweloperów o zostawienie tego jako easter egga.

O co konkretnie chodzi?

“R1NZLER_” pokazał społeczności pewien błąd, pisząc przy tym, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to bug, ale jednocześnie wygląda to na tyle słodko, że Mojang nie powinno tego naprawiać.

Gracze od razu się zgodzili, ze jest to za słodkie, by po prostu zostało usunięte. O co konkretnie chodzi? To trzeba zwyczajnie zobaczyć.

Jakie są szanse na to, że Mojang to zostawi? Raczej małe, choć społeczność naciska, by nawiązać do tego w jakiś zabawny sposób dodatkowym easter eggiem. Nagranie to bowiem stało się niesamowicie popularne i z jakiegoś powodu na dobre zakorzeniło się w świadomości graczy. Ci nawiązują do niego nawet w innych tematach.

Póki co wydaje się, że dowie się o tym stosunkowo mało osób, a za tydzień nikt już nie będzie o tym pamiętał. Na ten moment moby te są jednak jednymi z najpopularniejszych, właśnie przez ten bug.