w

Jak działa zatrzymywanie czasu w Minecraft? Idealny sposób na trollowanie mobów

Chyba każdy kiedyś wyobrażał sobie, jak to jest mieć możliwość zatrzymywania czasu. W Minecrafcie nie trzeba się nad tym zastanawiać, można tego spróbować.


Igranie z czasem może być niebezpieczne, ale też i bardzo zabawne. Ostatnio gracze Minecrafta dręczą moby, przykładowo trollując creepery, czy też zamieniać wszystkie inne stworzenia w różne ich wariacje.

Teraz w sieci pojawił się kolejny sposób na zabawę z mobami, a wszystko to przez możliwość zatrzymywania czasu w dowolnym momencie. Nawet przed wybuchem creepera.

Jak zatrzymywać czas w Minecrafcie?

Użytkownik Reddita o nicku “FumazDev” stworzył modyfikację, która pozwala na zatrzymywanie czasu. Co to konkretnie daje? Możemy bez problemów i żadnych obaw wejść pomiędzy moby i zacząć je trollować. Kojarzycie ten moment, gdy idziecie na chwilę AFK (odchodzicie od komputera), a kumpel zaczyna pod Wami kopać wielką dziurę? Dokładnie to samo można zrobić z zawieszonymi w czasie zombiakami. Jak to dokładnie działa?

Autor niestety nie podzielił się jeszcze żadnym linkiem. Da się to teoretycznie osiągnąć innymi modami, ale trzeba w nich używać konkretnych komend i nie jest to zbyt wygodne. Dlatego po prostu lepiej chwilę poczekać. Na co konkretnie?

“FumazDev” chce stworzyć coś w rodzaju gry SUPERHOT, czyli zabawy z czasem, który zaczyna płynąć dopiero w momencie, gdy gracz wykona jakikolwiek ruch. Bardzo popularna i ciekawa produkcja – można się spodziewać jej odwzorowania w MC.