w

Dlaczego to najtrudniejszy spawn w całym Minecraft? Seed, który gracze znienawidzili

Minecraft to nieskończone możliwości tak samo, jeżeli chodzi o przygodę, jak i o światy.


W historii Minecrafta było wiele niesamowitych seedów, które przyprawiały graczy o zawrót głowy. Zazwyczaj seedy służą do tego, by znaleźć ten najlepszy świat z wieloma surowcami, najlepiej wioską zaraz obok miejsca pojawiania się, czy przepięknymi górami w zasięgu wzroku.

Czasem Minecraft robi jednak niespodzianki i dokładnie taką niespodzianką jest świat, który respi graczy zaraz obok lawy, w dodatku w “dziurze” w ziemi.

Jak to wygląda?

Ten konkretny seed często jest nazywany najtrudniejszym, natomiast wymaga po prostu poświęcenia na niego sporej ilości czasu. Głównie dlatego, że resp jest bardzo niekorzystny.

Pojawiamy się na skraju lawy, a woda nas po prostu do niej wpycha. Gracz ma dosłownie sekundę na zareagowanie. Jakby tego było mało, wokół nas są przeszkadzające nam moby, a jedynym wyjściem jest droga do góry.

Problem? Wokół nas jest praktycznie tylko kamień, więc zrobienie sobie drogi do góry jest naprawdę wymagające. Najlepiej skorzystać z “wodospadu”, natomiast i tam czekają różne niespodzianki.

Mapka dość trudna, natomiast później staje się całkiem przyjemna. Na pewno ciekawy sposób na trochę inne rozpoczęcie gry, niż zazwyczaj. Seed to: 1350192798.