w

Modyfikacja jednego z graczy Minecrafta sprawia, że nie będziemy się musieli żegnać ze zwierzakami

Gracz stworzył modyfikację idealną dla fanów petów w Minecrafcie.


Wielu graczy Minecrafta spotkało się z tym, że w pewnym momencie przygody ich pupil ginął. Czy to w lawie, czy to w stosunku przypadkowego znalezienia się pomiędzy mieczem, a przeciwnikiem. Pojawiało się wiele sposobów na utrzymanie psów lub koni przy życiu, jednak omawiana w tym artykule modyfikacja jest idealna dla tych, którzy chcą poczuć się niemalże jakby grali w oryginalną produkcję.

Mod, który mógłby na stałe trafić do Minecrafta

Wcześniej pojawiały się już propozycje stworzenia posłań dla psów, gdzie mogłyby one odradzać się w momencie wypadku, jednak autor moda o nazwie Undying Pets wpadł na zupełnie inny pomysł wykorzystujący totemy znajdujące się już w grze.

Z reguły ratują one z opresji gracza, który będący o krok od śmierci, może jej dzięki wspomnianemu przedmiotowi uniknąć. Umożliwienie założenia go na zwierzaka jest czymś, co świetnie wpasowuje się w klimat gry i zamiast cokolwiek w niej zmieniać, dodaje więcej możliwości tego, co już się w niej znajduje.

Poniższe przepisy pokazują, jak wytworzyć totem, którego mógłby użyć pies lub inne zwierze.

ZOBACZ – Snapshot 8b wprowadza do Minecrafta kolejne poprawki w systemie walki

Przede wszystkim potrzebna jednak będzie modyfikacja, którą można znaleźć w tym odnośniku. Sam mod zdecydowanie pomoże tym, którzy pozostawiali swoje psy w Minecraftowym domu w obawie, że ten mógłby nie wrócić już z wyprawy.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft