w

Jak wygląda animacja totemu nieśmiertelności z Minecrafta nałożona na rozpadające się narzędzia?

Reklama

Przedmioty przy zniszczeniu zachowujące się jak totem nieśmiertelności.

Reklama


Minecraft jest stosunkowo starą grą, która mimo to jest przez twórców nieustannie ulepszana kolejnymi aktualizacjami. Wśród licznej społeczności tytułu można znaleźć również wielu użytkowników zajmujących się tworzeniem modów. Te zaś można dość prosto podzielić na te bardziej rozbudowane, jak i na te wprowadzające do gry drobne usprawnienia czy dodatki.

Do drugiej kategorii można zaliczyć modyfikację stworzoną przez jednego z użytkowników, która łączy dwa elementy już bezpośrednio znajdujące się w grze.

Jak działa mod?

Totem, który zapewnia nieśmiertelność, posiada swoją unikalną animację, która aktywuje się w momencie, kiedy gracz miałby zginąć. Jest to jednak jedyny moment, kiedy ma się okazję ją zobaczyć.

rebane2001 stworzył na własny użytek modyfikację, która połączyła animację aktywowania totemu nieśmiertelności oraz moment niszczenia narzędzia lub elementu zbroi.

Video

Komentujący słusznie zauważyli, że pojawiający się przed graczem zniszczony przedmiot nie tylko wygląda dobrze, ale może być w kilku przypadkach przydatny. Informacja o tym, jaki element zbroi został uszkodzony, może być przydatna na serwerach PVP, kiedy walka jest naprawdę zacięta.

Wielu pytało również o możliwość pobrania modyfikacji, jednak autor zaznacza, że jest to paczka stworzona wyłącznie na użytek własny.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft