w

Jak wygląda baza z Minecrafta zbudowana z losowych bloków zaproponowanych przez społeczność?

Wyjątkowe wyzwanie, którego podjął się jeden z graczy Minecrafta – dom z losowych bloków.


Gracze Minecrafta nierzadko stawiają sobie wyzwania. Niektóre z nich dotyczą pobicie rekordu przejścia gry w jak najkrótszym czasie, a inni próbują wykonać zadania, które powierzyli sobie lub im inni gracze.

Jeden z użytkowników postanowił zbudować bazę z bloków, które zaproponują mu inni. Jak wygląda rezultat?

Dom zbudowany ze wszystkiego

Kiedy gracze decydują się na zbudowanie domu, jedną z pierwszych kwestii jest dobór bloków, z których będzie on stworzony. Często wybiera się materiały, które w jakiś sposób dobrze ze sobą współgrają – czy to poprzez kolory, czy rodzaj.

Użytkownik o nicku E_McPlant_C-0 poszedł jednak w innym kierunku. Postanowił zapytać społeczność o to, jakich bloków powinien użyć w swojej budowli.

Moja paleta zawierała bloki takie jak: wet sponges, magenta glazed terracotta, white terracotta, Nether quartz ore, netherack, dragon egg, green terracotta, purpur pillars, kelp block, barrier block, all three command blocks, gravel, tuff, drip stone block, beacon, stone bricks, honey block, enchantment table, diorite, crafting table, granite, polished granite, bedrock, acacia planks, redstone block, TNT, magenta concrete powder, mycelium, raw iron ore block, coarse dirt, oak log, diamond block, jungle leaves, and soul sand.

Trzeba przyznać, że lista jest dość długa, jednak bloki, które się na niej znalazły, są dość wyjątkowe i raczej do siebie nie pasują. Gracz jednak ochoczo podjął się wyzwania i zbudował z nich coś równie interesującego.

Jak widać, z daleka wszystko wygląda stosunkowo normalnie, jednak im bliżej budowli znajduje się kamera, tym bardziej widoczne stają się dziwaczne bloki, które znajdowały się na liście zaproponowanej przez społeczność.

Najbardziej interesującym graczy elementem stała się wieża zbudowana z TNT ułożonych na przemian z blokami Redstone’u. E_McPlant_C-0 ustawił dynamit tak, aby nie podpalał się od sygnału emitowanego przez Redstone, jednak komentujący przyznali, że widok i tak jest niepokojący.