w

Jakie moby mogłyby zostać dodane w aktualizacji gór Minecrafta?

Aktualizacja gór i nowości, których gracze mogą spodziewać się wraz z nią.


W aktualizacji 1.17, która ma nadejść niedługo po pojawieniu się aktualizacji netheru według tego, co wybrali gracze mają pojawić się nowe góry. Filmik pokazuje, że do gry z pewnością trafią kozy, ale jakich innych potworów mogą spodziewać się gracze? Jeden z youtuberów odpowiedział na to pytanie i pokazał najciekawsze propozycje potworów, jakie udało mu się znaleźć wśród modów.

Jakie są stwory zaproponowane przez youtubera?

W jego filmiku pojawiła się lista mobów, które mogłyby pojawić się w grze wraz z aktualizacją. Dwie z pozycji zostały stworzone przez youtubera, a jedna należy do modyfikacji. Każdy z nich z pewnością urozmaiciłby rozgrywkę, a może nawet mogłaby wprowadzić większe zmiany w grze. Póki Mojang oficjalnie nie pokaże wszystkiego, gracze i fani mogą spekulować na temat tego, co może ostatecznie pojawić się w grze.

Mieszkaniec gór

Początkowo wyglądający jak roślinka, kiedy gracz zbliży się do niego, mob wzlatuje w powietrze i zaczyna strzelać w gracza śnieżkami. Kiedy gracz się oddali, mob schowa się do śniegu. Pomysł jest naprawdę ciekawy. W grze gracze nie mieli opcji przyjrzeć się podobnym stworzeniom, a to wydaje się naprawdę pasować do tematyki gór.

ZOBACZ – Zombie Pigmen zastąpione nową wersją Piglinów w najnowszym snapshocie Minecraft

Niedźwiedź

Kolejną pozycją jest stworzenie, które mógłoby pojawiać się nie tylko w górach, ale również w kilku innych biomach jest nim niedźwiedź. Faktem jest, że pasowałyby one do kilku biomów. Od iglastych lasów po właśnie góry. Jest to na tyle popularne stworzenie, że dziwne jest, że Mojang sam nie zainteresował się niedźwiedziami i dodane zostały zaledwie wersje polarne na lodowym biomie. W modzie “Mo’ Creatures”, którego użył youtuber, jest kilka wariantów niedźwiedzi, a wszystkie z nich przedstawione są poniżej.

Zamieć

Zamieć jest nazwą nowego bossa, który miałby bronić nowych struktur znajdujących się na biomie zimowym. Podobnie jak Mieszkaniec Gór – pierwsza pozycja z listy – Zamieć jest autorskim pomysłem youtubera i cała struktura również jest bazowana na pomyśle jego i jego przyjaciół.

 

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft