w

Jeden z trzech potencjalnych mobów do Minecrafta ujawniony. Oto Sniffer, wszystko, co wiadomo

Jak prezentuje się pierwszy z trójki mobów, na które będą mogli głosować gracze?


Mob Vote to coroczne wydarzenie, które ma miejsce podczas większego wydarzenia Minecraft Live. Gracze produkcji studia Mojang mogą zagłosować na jednego z trzech mobów, aby zwycięzca został po jakimś czasie dodany do gry.

Twórcy podzielili się ze społecznością już ogólnym zwiastunem tegorocznego Mob Vote. Pojawił się również pierwszy z trzech filmików, który pokazuje jednego z mobów. Jak się nazywa i czym będzie się charakteryzował?

Pierwszy z trójki – Sniffer

Pierwszy z trzech zaprezentowanych mobów nazywa się Sniffer. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ich jaja będzie można znaleźć w podwodnych ruinach.

Sniffer jest starożytnym mobem. Kochały rośliny i znajdowały nasiona, wąchając ziemię w przeuroczy sposób.

Wraz z nowym stworkiem do gry najprawdopodobniej zostałaby wprowadzona nowa roślina, o której mowa w filmiku. Sam mobek przypomina żółwia, który posiada roślinną skorupę i brązowo-czerwoną skórę.

Samo głosowanie odbędzie się 14 października o godzinie 18:00. Od poprzednich będzie różniło się tym, że gracze nie będą już oddawali głosów na Twitterze, a bezpośrednio w launcherze Java lub specjalnie przygotowanym do tego serwerze Bedrock Edition. Możliwe będzie również głosowanie poprzez stronę minecraft.net po wcześniejszym zalogowaniu się.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft