w

Pierwszy filmik zapowiadający zbliżający się Mob Vote w Minecrafcie. Co wiadomo o wydarzeniu?

Pierwszy zwiastun mobków, na które gracze będą mogli głosować podczas tegorocznego Mob Vote.


Gracze Minecrafta co roku mają możliwość zagłosowania na jednego z trzech mobów, spośród których zwycięzca zostanie dodany do gry. Głosowanie jak co roku odbędzie się w trakcie wydarzenia Minecraft Live, podczas którego fani będą mogli poznać tematykę, jak i szczegóły dotyczące kolejnej większej aktualizacji.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się pierwszy filmik, w którym znane w środowisku Minecrafta w krótkiej animacji opisują tegoroczne głosowanie mob vote. Czego dokładnie można się dowiedzieć?

Mob Vote w 2022

Głosowanie Mob Vote w tym roku będzie różniło się od wszystkich poprzednich edycji. Nie tylko za sprawą zupełnie innych stworków, ale również ze względu na to, że Mojang zmieni to, w jaki sposób przebiega głosowanie. Gracze będą mogli oddawać swoje głosy bezpośrednio w kliencie gry wersji Java lub na specjalnie przygotowanym do tego serwerze Bedrock.

Co jeszcze dotychczas ujawnił Mojang? Pozostałych informacji można dowiedzieć się ze świeżo opublikowanego przez twórców filmiku.

W krótkiej animacji zamieszczono stosunkowo niewiele informacji. Spośród trzech mobów ujawniono cechy dwójki z nich. Jeden śledzi Agnes w ciemnościach jaskiń, a drugi zostawia swoje jajka w skrzynkach podwodnych ruin. Trzeci natomiast sprawia, że kapelusze Tiny Jensa się przemieszczają.

W najbliższych dniach najprawdopodobniej będą pojawiały się filmiki, które bardziej szczegółowo pokażą trójkę nowych stworków.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft