w

Kiedy odbędzie się Minecraft Live? Co nowego wiadomo o najważniejszym wydarzenie dla graczy

Jak będzie wyglądało tegoroczne wydarzenie związane z Minecraftem? Informacje dotyczące Minecraft Live.


Minecraft Live to tegoroczna odsłona MineConu i jest najważniejszym dla fanów wydarzeniem między innymi dlatego, że podczas niego odbywają się głosowania graczy na to, co pojawi się w grze.

Poza tym ujawnione zostaje wiele nowości, a gracze bezpośrednio mogą komunikować się z twórcami. Zwiastun wydarzenia był już dostępny od jakiegoś czasu, a teraz potwierdzone zostały godziny, jak i kilka innych istotnych informacji.

„Filmowane na żywo i transmitowane na cały świat przez Internet! Program jest wypełniony ciekawymi informacjami na temat Minecraft oraz występami twórców zawartości i obejmie część przed programem, a także głosowanie, w którym społeczność graczy może wpłynąć na rozwój gry!”

Jak wyglądał zwiastun i czego dowiedzieli się gracze w najnowszym filmie?

Zwiastun, o którym mowa, został opublikowany już jakiś czas temu, a gracze mogli dowiedzieć się z niego między innymi tego, kiedy wydarzenie się odbędzie i tego, że podczas niego będzie można wybrać kompletnie nowego moba, który zostanie dodany do gry.

Video

ZOBACZ – Among Us odtworzone w Minecrafcie. Jak wygląda rozgrywka i jak można zagrać ze znajomymi?

W nowym filmie potwierdzona została informacja mówiąca o dacie i godzinie – wydarzenie będzie miało miejsce 3 października o godzinie 18:00. Gracze z całego świata będą mogli oglądać transmisję pod witryną minecraft.net/live.

Ujawnione zostało również to, że w odróżnieniu od poprzednich lat nie trzeba będzie czekać na koniec eventu, ale zapowiedź kolejnej ogromnej aktualizacji będzie miała miejsce już na samym początku. Przed głównym show będzie również miał miejsce dwudziestominutowy pokaz społeczności.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft