w

Kolejna darmowa peleryna z okazji 15. urodzin Minecrafta. Jak ją odebrać?

Reklama

Jak odblokować urodzinową pelerynę, którą stworzono z okazji 15. urodzin gry?


Twórcy Minecrafta przygotowali kolejny upominek dla swoich fanów. To już trzecia urodzinowa peleryna, która można zdobyć w tym miesiącu zupełnie za darmo. Jej odblokowanie jej banalnie proste, więc warto, by zrobił to każdy z graczy, który lubi kolekcjonować tego typu dodatki kosmetyczne.

Urodzinowa peleryna z Creeperem

Reklama

Kolejna peleryna, która trafi w ręce społeczności (poza tym nawiązującymi do TikToka i Twitcha), nawiązuje do jednego z najbardziej rozpoznawalnych mobów z sześciennego świata – Creepera.

Peleryna jest darmowa i może odebrać ją każdy z graczy Minecraft. Zdobycie jej jest jeszcze prostsze, niż tych z TikToka i Twitcha, ponieważ w tym przypadku nie trzeba oglądać transmisji na żywo ani udzielać się na czacie u streamerów.

Jak ją odebrać? Wystarczy wejść na tę stronę. Następnie zalogować się na konto Microsoft, a później po prostu kliknąć przycisk z napisem „odbierz pelerynę”.

Warto przypomnieć tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że peleryny z TikToka i Twitcha, a dokładniej mówiąc – kody do ich odblokowania, otrzymuje się za oglądanie transmisji na żywo z grą Minecraft. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Peleryny z TikToka i Twitcha w Minecraft. Jak wyglądają i jak je zdobyć?.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft