Najciekawsze portale do Netheru w Minecrafcie, jakimi ostatnio pochwalili się gracze

Minecraft

Reklama

Jak wyglądają portale budowane przez użytkowników, którzy postanowili się nimi pochwalić?

Reklama


Minecraft znany jest z tego, że umożliwia graczom popisanie się kreatywnością i wspiera nawet najtrudniejsze do wykonania pomysły. Nether jest alternatywnym wymiarem dla standardowego overworldu, a dostać można się do niego jedynie za pomocą specjalnego portalu zbudowanego z obsydianu i aktywowanego ogniem. Mimo że ma on wymagane minimalne rozmiary, to nie posiada górnej granicy, przez co kreatywni gracze potrafią zbudować coś naprawdę niesamowitego.

Najciekawsze prace użytkowników

Wraz z aktualizacją 1.16 Nether przykuł jeszcze większą uwagę graczy za sprawą nowo dodanych biomów i struktur. Wielu budowniczych postanowiło spróbować swoich sił na nieeksplorowanym wcześniej przez nich terenie i zaczęli budować wymyślne portale.

Pierwszy z listy znajduje się poniżej. Zamysł był dość prosty i nietrudny w wykonaniu, ale mimo to jak na jego niewielkie rozmiary i wpasowanie w otoczenie pomieszczenia, idealnie imituje coś, co powoli zaczyna przejmować świat gracza.

Reklama
Portal użytkownika imalivent

Kolejna budowla była inspirowana japońską architekturą i jest równie niewielka co poprzednia pozycja. Została zbudowana z nowych bloków, które pojawiły się w Netherze i wygląda równie klimatycznie.

Portal użytkownika Ewanburrow2020

ZOBACZ – Jeden z graczy Minecrafta stworzył świetny tor wyścigowy dla motorówek. Jak to wygląda?

Następny portal jest zdecydowanie większy i wygląda, jakby znajdował się w dobudowanym otoczeniu od zawsze. Lampy używające niebieskiego ognia nadają mu również idealnego klimatu.

Portal użytkownika SilverMargay

Przedostatnia pozycja jest naprawdę niesamowita, co udowodnić może ilość ponad 87 tysięcy pozytywnych głosów. Miecz wbity w świat, który następnie przechodzi do Netheru, okazał się pomysłem, który zainspirował innych graczy do zbudowania czegoś zbliżonego. Użyte materiały w połączeniu z fioletowym wnętrzem miecza będącym portalem wyglądają naprawdę świetnie.

Portal użytkownika Spitezz

ZOBACZ – Podwodna baza w Minecrafcie zbudowana przez jednego z graczy, która podbiła internet

Na samym końcu znajduje się budowla, która przypomina prawdziwy portal do piekieł. Przytłaczający rozmiar i kształt sprawiają, że portal faktycznie potrafi przerazić.

Portal użytkownika Bloxen_
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej