w

Podwodna baza w Minecrafcie zbudowana przez jednego z graczy, która podbiła internet

Sekretna baza jednego z graczy okrzyknięta najlepszą, jaką wielu użytkowników miało okazję zobaczyć.


Minecraft charakteryzuje się przede wszystkim tym, że w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni graczy i pozwala zbudować dosłownie to, co sobie wyobrażą. Mimo że pięknych i oszołamiających budowli jest wiele, to pewnemu graczowi udało się wybić wysoko ponad innych, kiedy pokazał swoją podwodną bazę. Jak wygląda i co w niej tak wyjątkowego?

Jak wygląda podwodna baza gracza?

Użytkownik podzielił się klipem oprowadzającym widza po jego bazie, a dla niektórych momentem zaskoczenia może być ujrzenie już samego wejścia.

Poza tym, że baza zawiera wszystkie potrzebne elementy takie jak farmy, villagerzy czy stół do zaklinania, to powala ona również niesamowitym wyglądem i pomysłem.

Wielu przyznaje, że jest to najlepsza projekt, jaki w życiu widzieli, a twórca przyznaje, że baza ostatecznie została wysadzona wraz z zamknięciem serwera (po wcześniejszym zrobieniu kopii zapasowej mapy).

Chcieliśmy zamknąć serwer, więc wywołaliśmy wojnę czteroosobowych zespołów o łapanie nieśmiertelnych świecących szkieletów koni na punkty. W jej trakcie dosłownie wszystko zostało kompletnie zniszczone, ale zabawa była nieziemska.

Baza razem z jej autorem są nie tylko dowodem na to, że Minecraft nie posiada żadnych ograniczeń, ale też kolejny raz pokazuje, jak świetnym wyborem jest, jeśli chodzi o granie ze znajomymi. Wielu do dziś tworzy serwery, aby korzystać z nich w wąskim gronie przyjaciół.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft