w

Streamował speedruny Minecrafta spod prysznica. Na Twitchu z dnia na dzień jest coraz ciekawiej

W Polsce mamy granie w LoLa będąc w basenie, za granicą jest granie spod prysznica.


Bycie streamerem w 2021 roku, szczególnie tym, który dopiero zaczyna swoją przygodę z Twitchem, bywa naprawdę trudne. Wszyscy próbują się odróżnić od morza różnych transmisji. lukeafkfan raczej nie jest nowym streamerem, śledzi go już bowiem blisko 90 tysięcy osób.

Dlaczego o nim wspominamy? Wpadł on na nietypowy pomysł streamowania Minecrafta pod prysznicem. Po co? Dobre pytanie, na które odpowiedzią mogą być mające po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń klipy.

Streamowanie spod prysznica

W Polsce niedawno Arquel grał w League of Legends, siedząc w basenie. W zasadzie to na krześle, którego nogi stały w basenie.

lukeafkfan stwierdził, że wyróżni się transmitowaniem speedrunów z Minecrafta, gdy będzie to robił spod prysznica. W efekcie jego komputer znalazł się w łazience. Przez dwie godziny streamer naprzemiennie brał prysznic i próbował bić rekordy.

Twitch robi się miejscem, w którym trzeba być albo niesamowicie oryginalnym, albo robić coraz bardziej kontrowersyjne rzeczy. Pytanie, czy aby na pewno jest to kierunek, w którym chciałby zmierzać TTV.