w ,

Mama przyłapała młodego streamera Twitcha na oglądaniu “BOOBA” streamerek

Ostatnio praktycznie każdy mniejszy i większy streamer robi przegląd streamerek.


Streamowanie na Twitchu dozwolone jest od 13 roku życia. Ostatnio jednak kategoria “Rozmowy” TTV zaczyna przypominać strony dla dorosłych, co prowadzi niekiedy do zabawnych sytuacji. Idealnie pokazał to przykład 14-latka, który podczas streama robił przegląd “BOOBA” streamerek.

Co to za streamerki? Chodzi tutaj o dziewczyny, które zazwyczaj są w samym bikini, często po prostu kąpią się w ustawionym w pokoju basenie. Ostatnio na Twitchu jest tego naprawdę sporo i powoli staje się standardem.

Mama przyłapuje streamera

Co zabawne, streamer ma nick “lemonise*y”, natomiast nie to jest tutaj najważniejsze. 2 godziny temu 14-latek zaczął grać w Minecrafta, w pewnym momencie jednak włączył sobie kilka streamerek siedzących w samych strojach kąpielowych.

Wszystko przeniosło się potem na Youtube, a młody streamer zaliczył wpadkę. Do pokoju weszła bowiem jego mama, która dość mocno zdziwiła się tym, co ogląda jej syn. Transmisja została natychmiast przerwana i do tej pory nie wróciła.

Trudno powiedzieć, czy to koniec kariery małego streamera, ale sądząc po jego Twitterze raczej nie. Cieszył się bowiem, że klip z nim w roli głównej dostał się na główną stronę Subreddita poświęconego stricte Twitchowi.