w

Jaką markę samochodu najbardziej lubią dziewczyny? Tak naprawdę liczy się tylko jedna rzecz

Wiele osób zastanawia się, jaka marka samochodu najbardziej podoba się dziewczynom. Okazuje się, że większość mówi to samo.


BMW, Audi, Land Rover, Porsche, a może jeszcze coś innego? Kobiety często znają się na samochodach i coraz częściej można spotkać takie, które faktycznie zwracają na to uwagę. Nie ma w tym nic niesamowitego, natomiast ciekawe, że większości dziewczyn nie zależy na konkretnej marce.

Liczy się bardziej to, co oferuje dany samochód. Widać to chociażby po TikToku, gdzie dziewczyny wprost piszą, że wybiorą ten samochód, który w szczególności ma jedną, konkretną rzecz.

Co się najbardziej liczy?

Jak mówi popularna polska TikTokerka “1lonkaka”, wszyscy myślą, że chodzi o markę. Otóż nie. W podobnym tonie wypowiadały się już inne influencerki, bowiem ten pogląd przyszedł do Polski zza granicy, ale jak widać dziewczyny podzielają tę opinię.

TT: https://www.tiktok.com/@1lonkaka

Podgrzewane siedzenia faktycznie są okej, choć zaskakujące, że ma to aż takie znaczenie. Gorzej, jak dziewczyny zaczną wsiadać do nieco nowszych samochodów i zorientują się, że są też podgrzewane kierownice.

DołączObserwuj
Więcej z Motoryzacja