w

Mata ma problem. Po 24 godzinach jego nowy kawałek nie zdołał przebić tej granicy

Mata, ale nie tylko on, nie był w stanie dostatecznie zainteresować odbiorców swoim nowym numerem.


Wszyscy się przyzwyczaili, że Mata ma bardzo dobre wyświetlenia i raczej nie narzeka na brak popularności kolejnych utworów. Tymczasem ludzie zauważyli, że coś jest nie tak.

Wiadomo, że algorytmy i ich działanie jest dość wybiórcze, ale 73 tysiące wyświetleń po pięciu godzinach nie zwiastowały spektakularnego sukcesu.

A po 24 godzinach jest…

Tymczasem po 24 godzinach sytuacja wcale nie stała się lepsza, a wręcz dała kolejne podstawy do dyskusji na temat Maty i jego obecnej muzyki. Nie udało się jeszcze przebić tych 150 tysięcy wyświetleń.

I robi się pewien problem, którego przyczyny każdy widzi w czymś innym. Na pewno muzyka ostatnio mocno obrywa na Youtube, ale ktoś taki jak Mata nie powinien mieć większych problemów z przebiciem się.

A jednak to się stało. 150 tysięcy wyświetleń i to niecałe w 22 godziny to kiepski wynik, jak na skalę Maty. Oczywiście, nie można tu mówić o jakimś końcu kariery – w końcu nie samym Youtube mierzy się popularność danego twórcy. Widać natomiast, że ludzie albo nie oglądają tego kawałka do końca i algorytm po prostu go nie promuje dalej, albo pojawił się jakiś problem z samym Matą i kanałem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka