w

Płyta Mata x Sanah to faktycznie się wydarzy. Nie zgadniecie co nagrają

Reklama

Mata wprost mówi o spektrum autyzmu, co dla wielu osób faktycznie jest ich tak samo supermocą, ale i sporym problemem w określonych sytuacjach.


TVN postanowił zaprosić matę do wzięcia udziału w jednym z odcinków programu „Autentyczni”. Raper opowie tam między innymi o spektrum autyzmu. Każdy, kto gdzieś tam miał z tym do czynienia wie, że może to być w pewnych obszarach dosłownie supermoc, która daje ogromną przewagę nad innymi.

Ale to potrafi też wrócić w najmniej oczekiwanych momentach, w tej negatywny sposób. Przykładów można mnożyć i ten program w TVN zapewne trochę o tym opowie.

Mata x Sanah

Reklama

Właśnie w ramach zajawki tego programu pojawiła się informacja o wspólnej płycie Maty i Sanah. Okazuje się, że raper chciałby wejść we współpracę z Sanah na polu… Kolęd. To miałaby być wspólna płyta z kolędami.

Na pomysł wpadł Mata lecąc samolotem, natomiast póki co są to jeszcze niepotwierdzone plany. Pada tam bowiem zdanie będące zaproszeniem dla samej Sanah:

„Przecież to by był jakiś hit. Sanah, jeśli to oglądasz, zróbmy płytę z kolędami”

Skoro już takie plany gdzieś tam są, to pewnie to się wydarzy. Raczej na koniec roku, co wydaje się wręcz oczywiste. Można się spodziewać, że faktycznie może z tego wyjść dosłownie hit.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka