w

Roxie ujawnia powód, dla którego nie nagrała ze Szpakiem

Roksana Węgiel już jakiś czas temu wskazała Szpaka jako jeden z potencjalnych wyborów, jeżeli chodzi o współpracę.


Mogło to być ciekawe złączenie różnych światów, ale nigdy do tego nie doszło. Roxie jakiś czas temu zrobiła w swoich mediach społecznościowych ankietę, w której do wyboru byli artyści, z którymi wokalistka mogłaby stworzyć wspólny numer.

Szybko okazało się, że wygrywa tam Szpaku. Finalnie jednak nigdy do tej współpracy nie doszło.

Teraz pojawił się oficjalny powód

Wcześniej już Szpaku komentował to w jednym z utworów, wskazując, że Roxie chciała z nim nagrać, ale nie zgodził się na to kierownictwo. I teraz zostało to potwierdzone. Roksana Węgiel wprost powiedziała:

Był plan, w którym miałam nagrać duet ze Szpakiem, ale później kilka rzeczy gdzieś tam wyciekło w internecie, które moją wytwórnię lekko przeraziły w kontekście wizerunkowym i dlatego ten duet nie powstał.

Co na to ludzie? No cóż. Opinie nie są zbyt pozytywne w kierunku Roxie. Wskazuje się na zamknięte głowy, kierowanie się stricte wizerunkiem i pozytywnymi cechami, wręcz pojawiły się zarzuty o kreowanie sztucznego tworu.

Niezależnie od opinii ludzi taki utwór najwyraźniej nigdy nie powstanie. A szkoda, bo mógłby być bardzo ciekawym zabiegiem, nawet nie marketingowym, a ogólnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka