w

Nie wiecie na jaki serwer w New World się przenieść? Ten przewodnik powinien wam pomóc

Amazon Games udostępnił przewodnik pokazujący populację graczy na danym serwerze.

@Aktualizacja

Transfer postaci jest już dostępny dla całej Ameryki Północnej, ale także, co najważniejsze, dla Europy Centralnej.


Oryginalny tekst

Transfer postaci jest już dostępny dla graczy z Ameryki, dlatego ci z Polski także powinni zacząć poważnie swoje przygotowania.

Jeżeli wasza postać znajduje się w innym regionie, a chcecie przenieść na jeden z serwerów Europy Centralnej, warto chwilę poczekać. Deweloperzy oznajmili, że prace nad możliwością przenoszenia postaci między regionami trwają i mają się pojawić za jakiś czas.

Gdzie się przenieść?

Strona, na której możecie kontrolować stan poszczególnych serwerów, znajduje się pod tym linkiem. Na chwilę obecną tylko trzy ze wszystkich dostępnych serwerów mają status populacji “High”, natomiast zdecydowana większość zalicza się do “Low”. Jeżeli interesuje was kompetytywna rozgrywka z dobrymi graczami, warto kontrolować stan populacji regularnie i celować w te serwery, które będą przez graczy zapełnione.

A strange, spikey plant-creature stalks through a lush cave. From the right, an adventurer leaps in, arrow drawn and ready to shoot.

Ponownie warto mieć na uwadze, że pierwsze możliwości transferu postaci już wystartowały w regionach Ameryki Południowej i Sydney (dokładnie o 21:30 20 października), dlatego udostępnienie tej opcji w Europie Centralnej pozostaje prawdopodobnie kwestią najbliższego dnia, jeśli nie nadchodzących godzin.