Boop jest obecnie liderem, jeżeli chodzi o dostarczanie szybkich informacji na temat gier sieciowych. Nasz zespół stale się powiększa, a na stronie dodawane są kolejne działy. Dlatego cały czas poszukujemy redaktorów, którzy pasowaliby do naszej kultury pracy i tempa.


W 2023 Boop otwiera rekrutacje dla nowych osób, do praktycznie wszystkich działów, oprócz League of Legends. Jesteśmy zainteresowani także zupełnie nowymi kategoriami, nie tylko związanymi z grami (przykładowo F1).

Jeżeli znasz jakieś środowisko, jesteś ekspertem w danej grze, tematyce, napisz do nas maila odnośnie tego, o czym chciałabyś/chciałbyś pisać. Jesteśmy otwarci na:

  • Gry, przede wszystkim te sieciowe
  • Różne tematyki związane z Internetem (Youtube, Twitch, TikTok, gale MMA)
  • Sport
  • Motoryzację (z naciskiem na F1)

Wymagania, co oferujemy?

W tym momencie dla Boopa najważniejsze jest doświadczenie. Nie przyjmujemy osób chcących się szkolić, czy odbyć praktyki. Oczekujemy porządnego warsztatu i otwartej głowy. Boop nie jest typowym medium, które pisze robotyczne treści. Mamy kompletnie inne podejście, niż boomerskie serwisy i dlatego wielu redaktorów musiało się przestawić na takie tempo pracy i przede wszystkim na luźniejsze podejście.

Oferujemy sensowne wynagrodzenie wypłacane na podstawie umowy. Rodzaj umowy zależny jest od osoby, która chce pracować dla Boopa. Obecnie serwis zatrudnia, lub współpracuje z kilkunastoma różnymi osobami.

Jak się skontaktować?

Kontakt odbywa się poprzez adres email: kontakt (małpa) boop.pl. Przyszłych redaktorów prosimy o podanie swojego doświadczenia w mailu, najlepiej CV.