w

450 złotych za darmo od mBank. Jak odebrać, co trzeba zrobić?

mBank ma promocję, w ramach której można odebrać 450 złotych.


mBank jest kolejnym bankiem, który oferuje coś takiego. W sumie akcja trwa już od 10 maja, ale mało osób w ogóle o niej słyszało. Tymczasem da się odebrać trochę kasy. Oczywiście 450zł to nie są jakieś niesamowite kwoty, ale lepiej mieć te cztery stówy, niż ich nie mieć.

Co dobre, to promocja obejmuje obecnych klientów. A nie tak, jak zazwyczaj tzn. trzeba dopiero zaczynać swoją przygodę z bankiem. Faktycznie, jeżeli jesteście nowymi klientami, to do zgarnięcia jest 450 złotych, bo można to połączyć z inną promocją.

100zł od mBanku

Te 100 złotych można połączyć z 350. Ponad trzy stówki dostaje się za założenie konta poprzez aplikację. Jeżeli wpłacicie na konto minimum 200 złotych, to dostajecie dodatkowo 350zł. Jak brakuje Wam do czegoś, co akurat tyle kosztuje, a szukacie banku to warto przemyśleć.

Za co jednak dostaje się to 100zł? Chodzi tutaj o założenie konta swojej pociechy. Ta może mieć kilka miesięcy, lub maksymalnie 13 lat. Konto junior zakłada się za friko. Potem trzeba przelać tam przynajmniej 200zł i cieszyć się dodatkową 100.

Jeżeli ktoś dobrze zakombinuje, to połączy wszystkie te promocje w jedną. I tak:

  • 150zł – za założenie konta przez aplikację
  • 200zł – za aktywność – tutaj trzeba przelać przynajmniej 1000zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta
  • 100zł – za założenie junior

450zł to spoko opcja na lato i wyjazdy, choć wiadomo, nie każdy potrzebuje kilku kont na swoje nazwisko.

DołączObserwuj
Więcej z Różne