Action ma ciekawe rozwiązanie, hit za niecałe 25 zł

Różne

Reklama

W Action pojawił się bardzo fajny gadżet, który może pomóc nie tylko w zrelaksowaniu się, ale też w przypadku zatkanych zatok.


Różne dyfuzory, nawilżacze powietrza to teraz trochę taki must have w domu. Wiele osób bowiem ma problemy przez suche powietrze, jeszcze inni narzekają na ciągle zatkane zatoki, a różne preparaty z aptek wcale nie przynoszą ulgi.

Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na różnego rodzaju nawilżacze i oczyszczacze powietrza. W Action teraz pojawił się właśnie tego typu dyfuzor i to w całkiem fajnej cenie.

Dyfuzor z kamieniem solnym

Reklama

Podobno dyfuzor rzeczywiście potrafi poradzić sobie z zatkanymi zatokami. A teraz coraz więcej osób ma z tym problemy, do tego suche powietrze w pomieszczeniach nie pomaga. W Action teraz taki dyfuzor zapachowy z kamieniem solnym jest za 24,95 zł.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@gigapolecanko/video/7361117516959288608

Ogólne opinie są natomiast dość mieszane. Część osób w komentarzach pod filmikiem pisze, że dyfuzor zepsuł się po 2 tygodniach. Inni z kolei cieszą się nim od rana do wieczora i nic się z nim nie dzieje.

Widocznie wszystko zależy od konkretnego modelu. Wprawdzie to tylko 25 ziko, więc dla samego przetestowania można się skusić, ale warto zatrzymać paragon, w razie gdyby się okazało, że dyfuzor nie wytrzymał długo.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej