w

Balenciaga wypuściła coś, co każdy może mieć w domu. Na pewno macie to w swojej szafie

Reklama

Według Balenciagi wszyscy już możemy być „stylowi”. Marka wypuściła spódniczkę, którą na pewno każdy posiada.


Jeśli od zawsze marzycie o tym, aby w Waszej szafie znalazły się ubrania tych najdroższych marek, to teraz macie do tego okazje. No może nie taką prawdziwą, bo nowy produkt Balenciagi jednak swoje kosztuje, ale okazuje się, że każdy na pewno ma to w swojej szafie.

Balenciaga wypuściła bowiem spódniczkę. I faceci pewnie teraz pomyślą, że przecież nie mają czegoś takiego w szafie, bo to w teorii damska część garderoby. Prawda jest trochę inna – bardziej zaskakująca.

Nowa spódniczka od Balenciagi

Reklama

Wiele ludzi już od dawna twierdzi, że Balenciaga to coś więcej niż zwykła marka modowa i to jeszcze premium. Niektóre wzory czy designy naprawdę potrafią nie tyle zadziwić, ile… rozśmieszyć. Tak bowiem wygląda najnowszy produkt znanej marki.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@trangnthings/video/7301356495143275819

Wiele osób myślało, że to jakiś żart czy bait, ale nie – Balenciaga rzeczywiście wydawała spódniczkę z ręcznika. Ktoś w zarządzie rzeczywiście na to popatrzył, stwierdził, że git i wypuścił na rynek. A ludzie niedowierzają.

Zwłaszcza gdy popatrzy się na cenę nowego produktu. Ten kosztuje bowiem całe 925 dolarów, co na polskie wychodzi lekko ponad 3700 złotych. To dlatego ludzie teraz się śmieją, że mają aż pięć takich spódniczek Balenciagi w swojej szafie. Pytanie tylko, czy ktoś rzeczywiście to kupi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne