w

Biedronka i promocja 12+12 gratis właśnie trwa. Wiele osób nie ma o tym pojęcia

W Biedronce nadal trwa akcja 12+12, ale mało kto o tym wie. Informacji o tym bowiem na próżno szukać bezpośrednio w sklepach.


Tym razem promocją zostały objęte napoje Desperados. Działa to dokładnie tak, jak do tej pory. Dziwne, że Biedronka jakoś bardziej tego nie promowała, ale może sklep nie miał tutaj zbytniego interesu. Kto ma wiedzieć, ten wie.

W wielu Biedronkach sami sprzedający o tym nie wiedzą, a rabaty nabijają się dopiero na kasie. W końcu w teorii jest druga połowa maja, a tego typu promocje zazwyczaj wskazują w okresie majówki. A tutaj kompletnie znikąd weszła znana wszystkim promocja 12+12.

12 + 12 w Biedronce

Działa to tylko dzisiaj, więc warto się pospieszyć, jeżeli Wam zależy. Przecenione są wszystkie butelki Desperados we wszystkich smakach. Limit dzienny to 24 butelki, czyli możecie z tego skorzystać raz.

Wygasa to dzisiaj o północy, wiec zostało jeszcze kilka godzin. Do skorzystania z tego należy posiadać kartę, albo aplikację Biedronki. Jak piszą ludzie, w wielu sklepach już nie ma, ale dalej da się znaleźć takie, gdzie nikt o tym nie słyszał. Wiadomo, że część wiedziała i zaopatrzyła się już rano, ale jest jeszcze szansa, szczególnie w tych dużych Biedronkach.

Jedna sztuka kosztuje 6.69 po promocji. Cena często nabija się dopiero po zeskanowaniu przy kasie – na półkach jest stara wartość. O tyle na plus, że można mieszać smaki. Ogólnie w promocji chodzi o przecenę każdej butelki przy zakupie określonej ilości – to tak, jakby ktoś nigdy się z tym nie spotkał. Działa to tylko dzisiaj tzn. 18.05.2023. Niestety, z jakiegoś powodu jest to jednorazowe wydarzenie. Może Biedronka miała nadmiar Desperadosów i stąd ta promocja.

Dalej trwa też inna promocja, w ramach której można kupić 2×12 za 2.49. To potrwa do 20.05, ewentualnie do wyczerpania zapasów.

DołączObserwuj
Więcej z Różne