w

Wielu polskich youtuberów zostało zbanowanych na Instagramie. Milionowe konta zniknęły

Wielu polskich, największych youtuberów ma obecnie bany – przynajmniej w teorii. W praktyce są to zawieszenia do wyjaśnienia.


Dzisiaj wiele osób zostało zbanowanych na Instagramie. Choć użycie słowa “ban” z obecną wiedzą to jednak spora przesada. Meta od kilku dni coś kombinuje, nawet widzimy to w naszych mediach, które losowo znikają i się pojawiają.

To samo mają również niektórzy użytkownicy Instagrama. Niektórzy dzisiaj obudzili się bez swoich głównych profili. Wykryto już, że jest to błąd i wszystko wróci do normy za jakiś czas. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, za jaki.

Instagramy poblokowane

To samo dotknęło członków Genzie, Czajnika, partnerki Nitra, czy Owcy z WK.

Ocenia się, że może to wpłynąć za zasięgi, choć w tym momencie nie zostało to potwierdzone. Meta jako taka ostatnio boryka się z wieloma problemami, które dotykają tych najbardziej zasięgowych profili. Losowo nagle coś się ucina, zmienia, cofa publikację, planuje inaczej.

Sytuacja ta jak widać pozostanie niezmienna. Wszyscy domyślają się, że ma to związek ogólnie z walką Facebooka i Twittera – Musk planuje bowiem stworzyć “X”, czyli platformę do wszystkiego, co Facebook będzie próbował kontrować.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka