w

Chipsy Lays Oven Baked papryka za 1 grosz. Promocja działa kilka dni

Jeżeli lubicie chipsy, to jest to całkiem dobra okazja. Przy zamówieniu za przynajmniej 10 złotych chipsy Lays można dostać za 1 grosz.


Normalnie te chipsy kosztują 8,99 zł, więcmożliwość kupienia ich za 1 grosz wydaje się naprawdę mieć sporo sensu. Szczególnie że minimalna kwota zamówienia wynosi tylko 10 złotych. Czyli bierzecie coś za dychę, aktywujecie promocję i macie chipsy za 1 grosz.

Gdzie i jak to zrobić? Chodzi o promocję w sklepie Carrefour. W ich aplikacji pojawiła się możliwość jednorazowego kupienia chipsów Oven Baked o smaku papryki za 1 grosz. Niestety trzeba mieć aplikację.

Chipsy za 1 grosz

Jest to pewna cena, jaką trzeba za te chipsy zapłacić, czyli instalacja aplikacji. Naturalnie można ją potem odinstalować. Co i jak? Wchodzicie w aplikację i po prostu korzystacie z nowego kuponu na chipsy za 1 grosz. Wystarczy dokonać zakupów za przynajmniej 10 złotych, co nie jest jakieś specjalnie wymagające.

https://www.pepper.pl/promocje/chipsy-lays-oven-baked-papryka-z-makiem-110g-za-1gr-mwz-10zl-carrefour-735182

Promocja potrwa do 28 października 2023 roku, więc jest sporo dni na to, by faktycznie z tego skorzystać. Promocja ma o wiele więcej sensu niż ostatnie przeceny, które w sumie nie były przecenami. Co ważne, to nie trzeba tutaj robić zakupów w aplikacji mobilnej, wystarczy to aktywować i zrobić zakupy stacjonarnie. Nie ma tutaj większego kombinowania z jakimiś zakupami mobilnymi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne