w

Co oznacza litera R na skrzynce pocztowej u sąsiada?

Zastanawialiście się kiedyś, co oznacza literka R naklejona na skrzynkę pocztową?


Jeżeli wkurza Was, że listonosze bardzo często zostawiają Wam awizo w skrzynce, to taka naklejka może być bardzo pomocna. Jeśli Wasi sąsiedzi je posiadają, to widocznie już o tym sami pomyśleli.

Naklejka z literą R wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, których często nie ma w domu. Tylko co dokładnie oznacza?

Literka R na skrzynce pocztowej

Reklama

Jeśli często bywacie poza domem lub ogólnie macie problem z tym, że listonosze zostawiają awizo, to warto rozważyć naklejenie sobie czegoś takiego na skrzynce.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@guma0055/video/7338110686494608673

Oczywiście literka R nie sprawi od razu, że magicznie wszystko zacznie się normalnie pojawiać w Waszej skrzynce, a awizo pójdzie w zapomnienie. Bardziej tu chodzi o to, że listonosz, widząc taką naklejkę, będzie wiedział, że może normalnie wrzucić list polecony, bo wyraziliście na to zgodę.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że nie dotyczy to listów, które wymagają potwierdzenia i podpisania. Wtedy niestety trzeba liczyć się z tym, że dostaniecie awizo – no, chyba że Wasz listonosz jest na tyle uprzejmy, że rzeczywiście dostarcza Wam przesyłki do ręki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne