w

Vectra to stan umysłu. Operator sam zdziwiony tym, co się wydarzyło

Sytuacja dość zabawna, ale okazuje się, że Vectra sama jest tym faktem zaskoczona i obecnie myśli, jakie kroki podjąć.


Vectra przez swoje specyficzne klauzule raczej nie ma zbyt dobrej opinii. Natomiast nie wszystko jest wprost winą czy zasługą operatora.

Jesteśmy zaskoczeni zmianą, traktujemy ją poważnie i analizujemy dalsze kroki. Zaistniałą sytuację będziemy wyjaśniać bezpośrednio z nadawcą – pisze Vectra.

O co jednak chodzi? Jeden z kanałów dogadał się z innym podmiotem i rozpoczęła się tam transmisja czegoś kompletnie innego, niżeli do tej pory. Klienci nie mieli wpływu na tę zmianę i wygląda na to, że Vectra również.

„Wykorzystano logo i nazwę bez zgody”

Reklama

Vectra ma w swojej ofercie kanał Zebrra.tv, który od wielu lat nadawał określone treści. Tymczasem Zebrra dogadała się z podmiotem zwanym kanko TVMN. Przez 1,5 godziny nadawana ma być Zebrra, natomiast reszta czasu należy do TVMN.

Jest to wiec dość zabawna sytuacja, w której operator nie brał udziału w rozmowach. TVMN to „Media narodowe”, które po prostu zaczęły nadawać w ofercie Vectry. Klienci sami są tym faktem nie mniej zaskoczeni niż Vectra.

W komunikacji wykorzystano nasze logo i nazwę bez naszej zgody. Zebrra.tv to jeden z nadawców, których kanał znajduje się w naszej ofercie od wielu lat. Jesteśmy zaskoczeni zmianą, traktujemy ją poważnie i analizujemy dalsze kroki. Zaistniałą sytuację będziemy wyjaśniać bezpośrednio z nadawcą.

Czyli podmieniono tak naprawdę kanały, zostawiając 1,5 godziny oryginalnej stacji. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie postanowi Vectra, ale sytuacja przedziwna. Samo TVMN twierdzi, że Vectra nie powinna regulować rynku i dać działać stacji zgodnie z zawartym porozumieniem gospodarczym.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne