w

Czy da się zobaczyć, kto wchodził na nasz profil na Instagramie? Aktualizacja nieźle namieszała

Ostatnia aktualizacja Instagrama sprawiła, że masie ludzi serce zaczęło bić mocniej. Efekt tego taki, że TikTok dosłownie został zalany filmami na temat oglądania profili innych osób.


Informacja o tym, że można zobaczyć, kto przeglądał naszego Instagrama dotarła także do Polski. Mała ikonka, po prawej stronie na Insta wyświetla profile, które miały odwiedzać nasze konto:

TikToki na ten temat rozchodzą się viralowo. Nawet w Polsce ludzie o tym dyskutują, a konkretne filmiki mają milionowe zasięgi.

„Ja kiedy instagram dodał opcje zobaczenia, kto robi ss twojego story i odwiedza twój profil”

Jak zobaczyć, kto odwiedzał nasz profil na Instagramie?

Wszystkie te doniesienia stały się viralem. Obecnie w sieci mówi się, że opcja ta jest dostępna tylko za granicą, a Polska nadal na to czeka.

I… Można spokojnie powiedzieć, że takiej opcji nie ma. To, co widzicie na samej górze to faktycznie nowa ikonka, ale pokazuje to preferowane osoby, a nie te, które odwiedzały nasz profil. Na ten moment nie da się zobaczyć, kto przeglądał nasze Story, kto odwiedzał profil, czy kto robił screeny.

Te wszystkie filmy zwyczajnie żerują na niewiedzy ludzi i tym, że chyba nikt nie chciałby, żeby ktoś znajomy widział ile razy odwiedzaliśmy jego profil.

DołączObserwuj
Więcej z Różne